Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Казански
212 000 €
414 635.96 лв.

(1 325 €, 2 591.47 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 9:55 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 22822 пъти.
Площ:
160 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2016 г.

Описание на имота:

🏡☀️ ПРОСТОРЕН ИЗЦЯЛО ЮЖЕН АПАРТАМЕНТ С ПАРКОМЯСТО И НЕВЕРОЯТНА ПАНОРАМА!
Индекс имоти предлага за продажба стилен и напълно обзаведен апартамент, който впечатлява с простор, естествена светлина и уют!
Жилище, създадено за хора, търсещи комфорт, функционалност и спокойствие в модерна сграда висок клас.

✨ ОСНОВНИ ПРЕДИМСТВА НА ИМОТА:
✔️ Изцяло южно изложение топъл, светъл и енергийно ефективен дом
✔️ Надземно собствено паркомясто INCLUDED в цената
✔️ Просторна панорамна тераса с прекрасна гледка
✔️ Напълно обзаведен и оборудван готов за нанасяне
✔️ Последен панорамен етаж без забележки по покрива
✔️ Висок клас ново строителство от доказан строител
✔️ Луксозни общи части и 2 асансьора
✔️ Отлична локация с бърз достъп до центъра
🏠 Разпределение:
▪️ Просторна дневна с кухненски бокс и трапезария
▪️ Излаз към голяма тераса с външна закрита кухня и градинска мебел
▪️ Родителска спалня с дрешник
▪️ Втора спалня / детска стая
▪️ Просторно антре
▪️ Голяма баня с тоалетна

🌿 Жилището създава истинско усещане за уют и комфорт:
✔️ Естествен паркет
✔️ Три климатика от висок клас
✔️ Електроуреди със защита за деца
✔️ Изградена аспирация в дневната
✔️ Множество естествена светлина през целия ден

📦 Допълнителни удобства:
▪️ Самостоятелен склад на етажа 4 кв.м+ собствен коридор от 2 кв.м
▪️ Паркинг пред сградата

📐 Площи:
▪️ Чиста жилищна площ 116.48 кв.м
▪️ Общи части 27.50 кв.м
▪️ Склад 4.02 кв.м
▪️ Надземно паркомясто 12 кв.м